« Lipanj 2019 »

Zlatno odličje na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola - WorldSkills Croatia 2019.
Autor: Administrator , 8. 4. 2019.

Ovogodišnje natjecanje učenika strukovnih škola održalo se na zagrebačkom  velesajmu od 26. 3. do 28. 3. u  sklopu ESF projekta "Promocija učeničkih kompetencija i strukovnog obrazovanja kroz strukovna natjecanja i smotre". Državna natjecanja za 43 strukovne discipline provodila su se na novi način, na jednom mjestu, otvorena za posjetitelje što je bila prava promocija strukovnih zanimanja.
Učenice naše škole Jelena Juretić i Ivana Ivaničić sa svojim mentorima Zlatkom Ožanićem i Matijom Rubinićem  natjecale su se u disciplinama Multimedija i Grafička tehnologija i dizajn.

Na državna natjecanja dolaze najbolji učenici, a najbolji među najboljima postaje pobjednik ili pobjednica. Možda su razlike u rezultatima vrlo male ili možda i nisu no pobjedničko postolje je jedno.
Ovogodišnje pobjedničko postolje u disciplini Grafička tehnologija i dizajn osvojila je maturantica Ivana Ivaničić  iz 4U razreda.
Čestitke Ivani na postignuću i osvojenoj zlatnoj medalji Faust Vrančić te svim rezultatima koje je postignula kao učenica 4U razreda zanimanja grafička urednica –dizajnerica.