« Ožujak 2021 »

Školsko natjecanje iz kemije
Autor: Administrator , 4. 2. 2021.

Školsko natjecanje iz kemije održava se 4. veljače 2021. s početkom od 13 sati. Nakon završetka vremena pisanja zadaća (u 15 sati) zadaće školskih povjerenstava za provedbu natjecanja iz kemije su sljedeća:

1. vrednovati zadaće učenika prema ključevima za odgovore koji će biti dostavljeni školama
  2. zadaće učenika predloženih za županijsko natjecanje iz kemije, tablicu konačnog poretka i izvješće o školskom povjerenstvu poslati na adresu škole organizatora Županijskog natjecanja:

Vukovarska 58
51000 Rijeka
s naznakom: natjecanje iz kemije

1. poslati konačne tablice poretka s podacima učenika (u prilogu) predloženih za županijsku razinu na adresu elektroničke pošte: pgsri@hi.t-com.hr (u kopiju upisati goran.gotlibovic@skole.hr)

Navedene materijale potrebno je poslati poštom odmah nakon završetka vrednovanja zadaća, a najkasnije u petak. Materijale možete donijeti i osobno u školu te ih uručiti portiru.

Ukoliko školska povjerenstva imaju dodatnih upita ili uoče propuste u zadaćama i/ili ključevima za odgovore, prigovore dostavite predsjedniku županijskog povjerenstva elektroničkom poštom na adresu goran.gotlibovic@skole.hr .

U prilogu možete preuzeti upute za provedbu natjecanja te tablice konačnog poretka, šifrarnik kategorija natjecanja i škola te prilozi 2 i 5 za ljestvice poretka.

Svim učenicima koji sudjeluju u natjecanju želimo puno uspjeha!

Goran Gotlibović, prof.