preskoči na sadržaj

Prirodoslovna i grafička škola Rijeka

Login
e-dnevnik

Prirodoslovna i grafička škola koristi e-Dnevnik. U nastavku su poveznice na odgovarajuće web-stranice.

Tražilica
Kalendar
« Travanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Popis nastavnih predmeta i nastavnika

Prirodoslovna i grafička škola Rijeka       
Vukovarska 58, Rijeka
                
Popis nastavnih predmeta i predavača           
za izvođenje nastave u programima obrazovanja odraslih u školskoj godini 2015./2016.

Voditelj obrazovanja: Branko Čamber, prof.str.

 

R. BR.

NASTAVNI PREDMET

PREDAVAČ

Konzultacija - ujutro

Konzultacije - poslijepodne

1.

Hrvatski jezik

Ana Inić

Četvrtak u 10:00

Ponedjeljak u 17:00

2.

Strani jezik (engleski, njemački)

Tomo Dubrović

Ponedjeljak u 12:30

Četvrtak u 16:00

3.

Povijest

Josip Naglić

Srijeda u 10:45

Srijeda u 15:55

4.

Fizika

Neven Varljen

Četvrtak u 14:00

Ponedjeljak u 15:55

5.

Matematika

Ružica Veršić

Ponedjeljak u 12:20  u 114

Srijeda u 14:45 u 114

6.

Kemija

Petra Pincan

Ponedjeljak u 14:00 u 202

Srijeda u 17:35 u 202

7.

Biologija

Ivana Lalić

Petak u 10:00 u 110

Četvrtak u 14:00 u 110

8.

Geografija

Tanja Šego Miketa

Petak u 14:00

Četvrtak u 14:45

9.

Glazbena umjetnost

Tina Grabar

Srijeda u 10:45

Srijeda u 11:35

10.

Informatika

Predrag Vrsalović

Utorak u 12:20 u 118

Utorak u 18:20 u 118

11.

Likovna umjetnost

Borislav Božić

Četvrtak u 10:45 u G2

Petak u 13:10 u G2

12.

Zvuk

Matija Rubinić

Srijeda u 9:35 u G4

Petak u 18:20 u G4

13.

Fotografija

Borislav Božić

Petak u 9:30

Utorak u 16:30

14.

Video

David Šuker

Četvrtak u 9:35 u 103

Ponedjeljak u 15:35 u 103

15.

Računalna grafika

Borka Širola

Petak u 9:35

Ponedjeljak u 13:10

16.

Vizualne komnunikacije

Borislav Božić

Petak u 9:30

Utorak u 16:30

17.

Animacija

David Šuker

Četvrtak u 9:35 u 103

Ponedjeljak u 15:35 u 103

18.

Medijske prezentacije

David Šuker

Četvrtak u 9:35 u 103

Ponedjeljak u 15:35 u 103

19.

Medijski projekti

David Šuker

Četvrtak u 9:35 u 103

Ponedjeljak u 15:35 u 103

20.

Fotografija i film

Borislav Božić

Petak u 9:30

Utorak u 16:30

21.

Internetske tehnologije

David Šuker

Četvrtak u 9:35 u 103

Ponedjeljak u 15:35 u 103

22.

Izrada web stranica

Barbara Smilović

Ponedjeljak u 11:30  u  314

Petak u 14:45 u G2

23.

Programiranje za web

Barbara Smilović

Ponedjeljak u 11:30  u  314

Petak u 14:45 u G2

24.

Multimedijske tehnologije

Borka Širola

Petak u 9:35

Ponedjeljak u 13:10

25.

Baze podataka

Barbara Smilović

Ponedjeljak u 11:30  u  314

Petak u 14:45 u G2

26.

3D animacije

David Šuker

Četvrtak u 9:35 u 103

Ponedjeljak u 15:35 u 103

27.

Grafička tehnologija

Snježana Tomac Lučić

Srijeda u 12:25

Ponedjeljak u 17:30

28.

Kreativna fotografija

Borislav Božić

Petak u 9:30

Utorak u 16:30

29.

Grafički dizajn

Matija Rubinić

Srijeda u 9:35 u G4

Petak u 18:20 u G4

30.

Praktična nastava za područje fotografije

Saša Žic

Srijeda u 13:10

Srijeda u 13:10

31.

Praktična nastava za područje dorade i tiska

Eduard Bego

Petak u 17:00 u G3

Subota u 17:00 u G3

32.

Praktična nastava - grafički urednici

Snježana Tomac Lučić

Srijeda u 12:25

Ponedjeljak u 17:30

33.

Elektrotehnika s automatikom

Branko Čamber

Utorak u 10:00 u G3

Četvrtak u 17:00 u G3

34.

Strojarstvo

Branko Čamber

Utorak u 10:00 u G3

Četvrtak u 17:00 u G3

35.

Strukovni predmeti područja kemijske tehnologije i ekologije

Petra Pincan

Ponedjeljak u 14:00 u 202

Srijeda u 17:35 u 202

 

 

preskoči na navigaciju