preskoči na sadržaj

Prirodoslovna i grafička škola Rijeka

Login
Što ja zapravo radim?

e-dnevnik

Prirodoslovna i grafička škola koristi e-Dnevnik. U nastavku su poveznice na odgovarajuće web-stranice.

Upisi

Sve o upisima u Prirodoslovnu i grafičku školu Rijeka

 

Tražilica
Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Raspored informacija
VRIJEME INFORMACIJA ZA RODITELJE
Administrator / datum: 12. 9. 2016. 15:31

Vrijeme informacija za roditelje  2017./2018.

RAZRED

RAZREDNIK-CA

PRIMA

RODITELJE

PRIJEPODNE

POSLIJEPODNE

1. PG

Sanja Bakić, prof.

(Marija Miličić, prof.)

Ponedjeljak

10:00 – 10:45

 

Srijeda

 

16:45 – 17:30

1. KE

Goran Gotlibović, prof.

(Borna Smojver, prof.)

Utorak

12:25 – 13:10

 

Srijeda

 

15:55 – 16:40

1. M

Dobrila Mantilla, prof.

(Matija Rubinić, prof.)

Ponedjeljak

11:30 – 12:20

 

Srijeda

 

17:35 – 18:20

1. UW

Snježana Tomac Lučić, prof.

(Diana Blažić Fućak, prof.)

Petak

11:35 – 12:20

 

Četvrtak

 

17:35 – 18:20

1. GF

Saša Žic, prof.

(Zoran Maričić, prof.)

Četvrtak

9:30 – 10:00

 

Četvrtak

 

17:35 – 18:20

2. PG

Ivana Lalić, prof.

(Željko Grgurić, prof.)

Srijeda

10:00 – 10:30

 

Četvrtak

 

16:45 – 17:30

2. KE

Sunčica Podolski, prof.

(Branka Blažić, prof.)

Utorak

10:45 – 11:30

 

Četvrtak

 

16:45 – 17:30

2. UM

Ana Inić, prof.

(Mladenka Staničić, prof.)

Ponedjeljak

11:35 – 12:20

 

Petak

 

16:00 – 16:45

2. W

Jasmin Poljak, prof.

(Iva Vlah, prof.)

Četvrtak

11:35 – 12:20

 

Četvrtak

 

15:55 – 16:40

2. GF

Sanjin Lučičanin, prof.

(Borislav Božić, prof.)

Utorak

11:00 – 11:30

 

Ponedjeljak

 

15:30 - 16:00

3. PG

Ana Matišić Vicić, prof.

(Željka Travaš, prof.)

Ponedjeljak

10:45 – 11:30

 

Srijeda

 

15:30 – 16:40

3. KE

Vesna Pršo Vujčić,prof

(Irena Sabo, prof.)

Utorak

11:35 – 12:20

 

Utorak

 

16:45 – 17:30

3.  M

Nataša Žarkov, prof.

(Zlatko Ožanić, prof)

Ponedjeljak

9:55 – 10:40

 

Petak

 

15:35 – 16:10

3. UW

Marin Čohar, prof.

(Borka Širola, prof)

Ponedjeljak

11:35 – 12:20

 

Petak

 

17:35 – 18:20

3. F

Ivana Marin Garac, prof.

(Josip David Nemir, prof.)

Utorak

12:25 – 13:10

 

Utorak

 

15:55 – 16:40

4. PG

Elizabeta Mihalić Kesić, prof.

(Josip Naglić, prof.)

Srijeda

11:35 – 12:20

 

Srijeda

 

16:45 – 17:30

4. KE

Petra Pincan, prof

(Marina Pavlić, prof.)

Ponedjeljak

12:25 – 13:10

 

Srijeda

 

15:55 – 16:40

4. UM

Tomo Dubrović, prof.

(David Šuker, prof)

Utorak

10:00 – 10:40

 

Utorak

 

16:00 – 16:40

4. W

Ružica Veršić, prof.

(Barbara Smilović, prof.)

Utorak

9:35 – 10:20

 

Ponedjeljak

 

16:45 – 17:30


 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju