preskoči na sadržaj

Prirodoslovna i grafička škola Rijeka

Login
Upisi

Sve o upisima u Prirodoslovnu i grafičku školu Rijeka

 

Što ja zapravo radim?

e-dnevnik

Prirodoslovna i grafička škola koristi e-Dnevnik. U nastavku su poveznice na odgovarajuće web-stranice.

Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Djelatnici škole

Djelatnici škole

Nastavnici  u  šk. g. 2019./2020.

red.br.

Ime i prezime

Spol

Radno mjesto

Stručna sprema ‒ zvanje

 

1.

 

Dijana Blažić-Fućak

 

Ž

 

nastavnica hrvatskog jezika

prof. hrvatskog jezika i književnosti;

dipl. knjižničar

2.

Marija Miličić

Ž

nastavnica hrvatskog jezika

prof. hrvatskog jezika i književnosti;

dipl. knjižničar

3.

Ivana Marin-Garac

Ž

nastavnica hrvatskog jezika

prof. hrvatskog jezika i književnosti i

komparativne književnosti

4.

Ana Inić

Ž

nastavnica hrvatskog i engleskog jezika

prof. engleskog jezika i književnosti i hrvatskoga jezika i književnosti

5.

Tomo Dubrović

M

nastavnik engleskog i hrvatskog jezika

prof. hrvatskog jezika i književnosti i engleskog jezika i književnosti

6.

Nataša Žarkov

Ž

nastavnica engleskog jezika; mentor

prof. engleskog jezika i književnosti i filozofije

7.

Vesna Pršo Vujčić

Ž

nastavnica engleskog jezika

prof. francuskog jezika i književnosti i engleskog jezika i književnosti

8.

Klaudija Šanko

Ž

nastavnica njemačkog jezika

prof. njemačkog i talijanskog jezika

9.

Katarina Smuđ

Ž

nastavnica talijanskog jezika

prof. talijanskog jezika i književnosti i geografije

10.

Ana Marković

Ž

nastavnica latinskog jezika

prof. latinskog jezika i rimske književnosti; dipl. arheolog

11.

Branka Blažić

Ž

nastavnica matematike; mentor

prof. matematike

12.

Sanja Bakić

Ž

nastavnica matematike

prof. matematike i informatike

13.

Ana Matišić Vicić

Ž

nastavnica matematike; mentor

prof. matematike i informatike

14.

Ružica Veršić

Ž

nastavnica matematike

prof. matematike i informatike

15.

Petra Pincan Flego

Ž

nastavnica kemije i kemijske grupe predmeta

dipl. kemijski inženjer

16.

Željko Grgurić

M

nastavnik kemije i kemijske grupe predmeta; savjetnik

dipl. ing. kemije

17.

Sarasvati Marač

Ž

nastavnica kemije i kemijske grupe predmeta

magistar kemije

18.

Irena Sabo

Ž

nastavnica kemije i kemijske grupe predmeta; savjetnik

dipl. ing. kemije

19.

Jasmin Poljak

M

nastavnik kemije i strukovnih predmeta iz područja biologije i kemije

dipl. ing. kemije

 

20.

 

Darko Gumbarević

 

Ž

 

nastavnik kemijske grupe predmeta

 

dipl. ing. kemije

21.

Ivana Lalić

Ž

nastavnica biologije i kemije i strukovnih predmeta iz područja kemije i biologije; mentor

prof. biologije i kemije

 

22.

 

Goran Gotlibović

 

M

nastavnik biologije i kemije i strukovnih predmeta iz područja kemije i biologije; mentor

prof. biologije i kemije

23.

Dolores Dobrinjikić

Ž

nastavnica biologije i strukovnih predmeta iz područja biologije

dipl. ing. biologije i ekologije mora

24.

Borna Smojver

M

nastavnik biologije i strukovnih predmeta iz područja kemije i biologije

magistar inženjer bioprocesnog inženjerstva

25.

Olja Bunčić

Ž

nastavnica fizika

prof. matematike i fizike

26.

Elizabeta Mihalić Kesić

Ž

nastavnica fizike;  mentor

prof. fizike i politehnike

27.

Josip Naglić

M

nastavnik povijesti

prof. povijesti i filozofije

28.

Dorian Škrobonja

M

nastavnik filozofije i logike

prof. filozofije i logike

29.

Dobrila Mantilla

Ž

nastavnica TZK-a

prof. fizičke kulture

30.

Sanjin Lučičanin

M

nastavnik TZK-a

prof. fizičke kulture

31.

Željka Travaš

Ž

nastavnica politike i gospodarstva; savjetnik

dipl. politolog

32.

Mladenka Staničić

Ž

nastavnica likovne umjetnosti

prof. likovne kulture

33.

Tatjana Laganis

Ž

nastavnica glazbene umjetnosti

prof. glazbene kulture

34.

David Šuker

M

nastavnik stručnih predmeta u sektoru Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije, multimedije

stručni  specijalist poslovnih informacijskih sustava

35.

Snježana Tomac-Lučić

Ž

nastavnica grafičke tehnologije; savjetnica

dipl. ing. grafičke tehnologije

36.

Zlatko Ožanić

M

nastavnik multimedijske skupine predmeta

ing. za pomorski promet; univ. bacc. ing. el. ‒ stručni prvostupnik inženjer elektroničke i informatičke tehnologije

37.

Borka Širola

Ž

nastavnik stručnih predmeta u sektoru Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije

dipl. ing. grafičke tehnologije

38.

Matija Rubinić

M

nastavnik stručnih predmeta u sektoru Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije

dipl. ing. grafičke tehnologije

39.

Barbara Smilović

Ž

nastavnica stručnih predmeta multimedijskog područja

prof. matematike i informatike

40.

Iva Vlah

Ž

nastavnica stručnih predmeta  multimedijskog područja

prof. filozofije i informatike

41.

Predrag Vrsalović

M

nastavnik informatike; savjetnik

prof. matematike i informatike

42.

Vlasta Baštijan

Ž

nastavnica etike

prof. hrvatske kulturologije i filozofije

43.

Josip David Nemir

M

vjeroučitelj katoličkoga vjeronauka

mag. teologije

44.

Tanja Šego Miketa

Ž

nastavnica geografije

prof. geografije i talijanskog jezika i književnosti

45.

Borislav Božić

M

 

nastavnik likovne umjetnosti i stručno-teorijskih predmeta iz područja fotografije, filma, grafike i multimedije; mentor

prof. likovne kulture

46.

Zoran Maričić

M

stručni učitelj praktične nastave (tisak, dorada)

graf. stručni radnik (VŠS)

47.

Marin Čohar

M

nastavnik informatičke grupe predmeta

mag. educ. politehnike i informatike

48.

Josip Nađ

M

nastavnik stručnih predmeta iz područja informatike i multimedije

prof. engleskog jezika i informatike

49.

Branko Čamber

M

nastavnik stručnih predmeta

prof. strojarstva

50.

Saša Žic

M

nastavnik praktične nastave

mag. art. (magistar vizualnih komunikacija i grafičkog dizajna )

51.

Andrea Vucelić

Ž

nastavnica psihologije

dipl. psiholog ‒ profesor

 

Vanjski suradnici

Red. br.

Ime i prezime

Spol

Radno mjesto

Stručna sprema ‒ zvanje

1.

Hidajet Hasanović

M

islamski vjeronauk

prof. islamske teologije

 

Stručno, administrativno-računovodstveno i tehničko osoblje

red. br.

Ime i prezime

Spol

Radno mjesto

Stručna sprema ‒ zvanje

1.

Radenko Bradić

M

ravnatelj

dipl. ing. grafičke tehnologije

2.

Sonja Crnić

Ž

psihologinja

dipl. psiholog ‒ profesor

3.

Jelena Vukobratović

Ž

pedagoginja ‒ pripravnica

mag. pedagogije

4.

Iva Štefanić Hlača

Ž

tajnica

dipl. pravnik

5.

Melita Hlastec-Ljubačev

Ž

knjižničarka; mentor

prof. likovnog odgoja i likovne umjetnosti; dipl. bibliotekar

6.

Mirjana Šalić

Ž

voditeljica računovodstva

dipl. ekonomist

7.

Anita Zoričić

Ž

administratorica

ekonomist ekonomike poduzetništva

8.

Emil Vičević

M

domar; kotlovničar

tehničar za elektrostrojarstvo

9.

Darko Matijašević

M

dostavljač; portir

elektrotehničar

10.

Adela Salatović

Ž

spremačica

 

11.

Mirjana Lukanović (Jolanda Stošić u zamjeni)

Ž

spremačica

 

12.

Vesna Mladenić

Ž

spremačica

 

13.

Radovanka Tarlać

Ž

spremačica

 

14.

Nada Ćumurdžić

Ž

spremačica

 

 

preskoči na navigaciju